Vaše dojmy z našich akcí

9 Comments so far:

 1. Dobrý den,
  chci Vám velmi poděkovat za včerejší účast na mé oslavě narozenin. Díky vám proběhlo vše k naší naprosté spokojenosti. Celé menu, které jste pro nás připravit bylo vynikající, a ještě teď se olizujeme.

  Rád Vás opět uvidím na své další akci, a snad to bude dříve, než na příští narozky

  Jakub Přenosil

  • Vážený pane Přenosile,
   chci Vám poděkovat za Vaší kladnou reakci z oslavy, na které jsem měl možnost vařit. Budu se těšit na další akci a jak jste sám napsal snad dříve než na Vašich narozeninách. Zdravím celou Vaší rodinu.
   S pozdravem Vás osobní kuchař Zdeněk

 2. Vážený pane Andrle,
  já vám moc děkuji za kladnou reakci přeji Vám ať Vám dělá dcera jen radost.Pozdravujte všechny své kamarády a já se budu těšit na nějaké další akci nashlehanou.
  S pozdravem Váš osobní kuchař Zdeněk

 3. Dobrý den,

  samozřejmě Vás budu doporučovat! Spolupráce, domluva a celá organizace a konečná dodávka proběhla v naprostém pořádku. Šunka se krásně ohřála na grilu a byla výborná, krásně voněla. Žádné negativní věci se nevyskytly. Oslava proběhla ke spokojenosti celé rodiny, nádherně jsme si to užili, počasí bylo na jedničku. Bouřka přišla v okamžiku, kdy jsem měla všechny venkovní věci uklizené po odjezdu posledních hostů. Bez Vás bych měla nervy, jak hosty pohostit, když jsem ještě neměla zcela funkční kuchyni – takhle bylo jídla dost a všem chutnalo. Nejvíc chutnaly sýrové roládky – co to bylo za náplň?

  Díky. Moc zdravím. Soňa Habová

  • Vážená paní Habová,
   moc děkujeme za Vaší chválu, moc si toho vážíme a Vašemu manželovi ještě jednou blahopřejeme.

 4. Zdravím,
  ještě jednou bych rád poděkovat za super akci s velmi příjemnou atrmosférou, celá naše rodina byla nadšená z fantasticky připraveného jídla.
  Těšíme se na další setkání :-).
  Mějte se fajn.
  Míla Pospíšil

 5. Dobrý den pane Franci, touto cestou bych Vám chtěla moc poděkovat za občerstvení, které jste připravil na narozeninovou oslavu mého manžela. Pokrmy, které jste připravil byly vynikající. Vše bylo připraveno z čerstvých a kvalitních surovin. Profesionální servis, který jste zajistil, mi ušetřil spoustu času a starostí. Byli jsme nadmíru spokojeni. Vaši firmu budeme vřele doporučovat všem známým. Přeji hodně úspěchů. S pozdravem Zuzana Kratochvílová

  • Dobrý den paní Kratochvílová,
   děkujeme za Vaší reakci. Bylo nám ctí Vám občerstvení připravit a samozřejmě se tešíme na případnou další spolupráci.
   S pozdravem
   Zdeněk Váš osobní kuchař

 6. Děkujeme za zajištění naší narozeninové párty, spolupráce opět perfektní, jídlo vynikající, důkazem toho je, že se všechno snědlo :-).Těšíme se na příště!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

[powr-hit-counter id=b6fb0a81_1510340822]